Kariéra

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici:

PRACOVNÍK SPRÁVY NEMOVITOSTÍ

Náplň práce:
- správa budov a nemovitostí
- evidence a dokumentace majetku
- správa vozového parku
- komunikace se státními orgány a institucemi
- pravidelná kontrola majetku organizace
- revize současného stavu a návrh nových řešení
- dohled nad energetickou spotřebou
- péče o zeleň v okolí nemovitostí

Požadavky:
- středoškolské vzdělání
- umění jednat s lidmi
- nutná znalost práce na PC
- organizační schopnosti
- zodpovědnost, pečlivost
- zkušenost se správnou nemovitostí výhodou

Nabízíme:
- nástupní plat od 25.000,-Kč
- stabilní dlouhodobé zaměstnání
- motivující práci v malém kolektivu
- zajímavé mzdové ohodnocení s vazbou na výsledek
- flexibilní pracovní doba
- stravenky
- různorodá a rozmanitá pracovní činnost

Termín nástupu dle dohody, možno ihned.

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete uvedené požadavky, těšíme se na Vaši odpověď.
S Vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 o ochraně osobních údajů a s nařízením dle GDPR.

Kontakt:
Zaměstnavatel: H3 atelier s.r.o.
Sídlo: Strojírenská 1304, 580 01 Havlíčkův Brod
Kontaktní osoba: Šárka Ichová, tel. +420 777 317, atelier@h3.cz